VIP Upgrade Special
Vigtig information
- Betale på hotellet
Ingen morgenbuffet uden cookies :) Mere information om cookies
Du kan prøve igen
Opdater siden, hvis det ikke virker.
Du kan prøve igen
Opdater siden, hvis det ikke virker.
details are loading...
Du kan prøve igen
Opdater siden, hvis det ikke virker.
Kalenderen indlæses...
Elegante Boutique Hotel Lumière er beliggende i den charmerende by Eindhoven, tæt på det populære shoppingcenter Heuvel Galerie, og det spændende kasinoet.
Eindhoven er en fantastisk destination for dem der er interesseret i kultur, shopping og et pulserende natteliv. Besøg Van Abbe museum for at beundre en stor samling af klassisk og moderne kunst. Hos Philips Lyspærefabrik kan du opleve en særlig del af Eindhovens rige historie, og på Philips Stadion kan sportsfans opleve den spændende atmosfære på en fodboldkamp.
Om morgenen kan du nyde en lækker morgenmad på hotellet indtil 12:00 på dagen. I nærområdet finder du masser af gode restauranter, hvor du kan spise en god frokost eller middag. For anbefalinger eller bordbestilling er hotellets personale med glæde til din tjeneste.
Hvis du ankommer uden for check-in timer, som er fra 14:00 til 23:00, bedes du venligst kontakte hotellet før ankomst.
Hotellets 25 værelser har tv med dvd-afspiller, telefon, te og kaffe faciliteter, et køleskab fuld af stille og mousserende vand, og badeværelse med bruser, toilet og hårtørrer.
Indcheckning 15:00
Udcheckning 10:30
Åbningstider: 07:00 - 23:00
Tidligt check-in Du vil ikke have adgang til rummet tidligere, men er velkommen til at forlade din bagage i receptionen.
Morgenmad er valgfrit 9,50 € per person per morgenmad
Morgenmad på værelset 7,50 €
Mandag: 07:00 - 10:00
Tirsdag: 07:00 - 10:00
onsdag: 07:00 - 10:00
Torsdag: 07:00 - 10:00
Fredag: 07:00 - 10:00
Lørdag: 08:00 - 10:30
Søndag: 08:00 - 10:30
Tilladt: På nogle værelser
9,50 € pr. kæledyr pr. nat
Hele hotellet er røgfrit
25
Du kan prøve igen ved at genindlæse siden